
Prodej bytu 2+1 • 61 m² bez realitkyErmslebener Weg 4 Berlin Wilmersdorf Berlin 10713
Ermslebener Weg 4 Berlin Wilmersdorf Berlin 10713MHD 3 minuty pěšky • Výtah • ParkováníVítejte ve vaší potenciální nové městské oáze!
Na prodej je světlý a optimálně dispozicemi řešený 2-pokojový byt v oblíbené berlínské čtvrti Wilmersdorf.
Péče o obytnou budovu byla v roce 2010 kompletně modernizována: Fasáda získala moderní systém tepelné izolace, vstupní prostory byly nově a přívětivě zmodernizovány a všechny balkóny byly kompletně opracovány – s čerstvým nátěrem, kvalitní dlažbou a bočními skleněnými výřezy. Navíc dvojitě izolační okna zajišťují příjemné bytové klima a dobrou energetickou účinnost.
Dispozice bytu je ideální: Z prostorné haly se dostanete do všech místností. Dva velké, světlem prosvětlené pokoje nabízejí spoustu prostoru pro vaše individuální nápady na uspořádání. Zvláštním lákadlem je balkón orientovaný na jih, který je přístupný z obou pokojů a zve k relaxaci. Velká kuchyně poskytuje dostatek místa pro jídelní kout, zatímco samostatná koupelna a WC přinášejí další komfort. Praktická skladovací místnost a sklepní kóje pak doplňují nabídku prostoru.
Ermslebener Weg se nachází v klidné, avšak centrální obytné oblasti v berlínském Wilmersdorfu. Poloha v centru mluví sama za sebe: Během několika minut se dostanete k světově proslulému Kurfürstendammu, se svými exkluzivními obchody, restauracemi a kulturními nabídkami.
Lokalita je ideální pro ty, kdo hledají odpočinek, neboť se nachází přímo u Volksparku Wilmersdorf se svými rozlehlými zelenými plochami, jezery a sportovními možnostmi. Také Preußenpark a nedaleký Halensee vybízejí k procházkám.
Dopravní spojení veřejnou dopravou je excelentní. Pěšky dostupné jsou stanice metra U7 Blissestraße, Fehrbelliner Platz a Konstanzer Straße, stejně jako uzel Heidelberger Platz, který nabízí přímé spojení s prstencem S-Bahn (S41, S42) a linkou metra U3. Díky tomu jste skvěle napojeni na celý Berlín.
Detaily objektu na první pohled:
Adresa: Ermslebener Weg 4, 10713 Berlín
Bytová plocha: cca 61 m²
Pokoje: 2
Podlaží: 4. patro
Rok výstavby: 1962
Poplatky: 290 € měsíčně (včetně 65 € na rezervu a 30 € na správu)
Celková rezerva na údržbu: cca 550 000 € (přibližně 3 500 € podíl)
Bez provize
Parkovací místo: Soukromá parkovací plocha se zdvižnou závorou
Vybavení: 2 velké pokoje, velká kuchyň, hala, balkón, samostatná koupelna a WC, skladovací místnost a sklep
Vhodnost: Ideální pro vlastníka či investora (vhodné rovněž jako WG-byt)
Váš nový domov nebo investice?
Tento byt je ideální jak pro vlastníky, kteří ocení centrální a klidnou polohu v Berlíně, tak i pro investory. Zejména pro ty druhé je byt zajímavý, neboť díky optimální dispozici se dvěma odděleně přístupnými pokoji, velkou kuchyní a samostatnou koupelnou s WC se skvěle hodí i k pronájmu jako byt ve společném bydlení (WG).
Využijte příležitosti a sjednejte si již dnes termín prohlídky. Přesvědčte se sami o optimálním uspořádání místností a výborné poloze tohoto okouzlujícího bytu.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.