
Prodej domu • 810 m² bez realitkyRheingönheimerstraße 98 Ludwigshafen Mundenheim Rheinland-Pfalz 67065
Rheingönheimerstraße 98 Ludwigshafen Mundenheim Rheinland-Pfalz 67065MHD 1 minuta pěškyBytový a obchodní dům Hofgut im Zedtwitzpark („Zedtwitzhof“) je historický klenot, centrálně situovaný v metropolitní oblasti Rýn-Neckar. Ihned před objekt se nachází velké veřejné parkoviště, vedle zastávka tramvaje „Schillerschule“ (linka 6 jede přímo až do Mannheim HBf / SAP Arena). K Hofgutu navazuje historicky rekonstruovaná zahrada s dětským hřištěm. Cena na dotaz!
Za historickým pozadím bývalého pánského sídla (cena na dotaz) se nachází
– 3 čerstvě zrekonstruované, zařízené apartmány se 2 pokoji (každý o přibližně 50 m²)
– světlé a prostorné kancelářské prostory (cca 440 m²)
– gastronomicky zaměřený sklep s klenutým klenbou z 16. století (přibližně 240 m²) s přilehlou pivní zahrádkou (pro cca 250–300 osob) a možností servírování: stylově a funkčně, neobvykle a flexibilně využitelný.
Hofgut im Zedtwitzpark je unikát. Nemovitost s charakterem a 800letou historií. Klenot, jehož zachování stálo za to, a který byl v roce 1982 autenticky obnoven.
Architektura vytváří atmosféru. Zde se minulost spojuje s budoucností.
Staňte se součástí této „Hofgut“ historie – přesvědčte nás svým konceptem!
Nyní je mnoho věcí představitelných a plánovatelných. Po rekonstrukci na počátku osmdesátých let byl Hofgut výhradně apartmánovým domem s 22 zařízenými jednopokojovými byty; v historické klenbě tehdy sídlil jazzový sklep. V průběhu let byl průběžně rekonstruován, do něj investováno a modernizován.
Například sklep, který byl v roce 2005 nákladně zrekonstruován, se vynikajícím způsobem hodí pro svatební, rodinné, vánoční slavnosti a kulturní akce všech druhů. Prostorné toalety, chladírny a nápojový výtah jsou k dispozici.
Pro budoucí ráj gurmánů by gastronomická část Hofgutu mohla být rozšířena o koncepty jako „Hofladen“, „Hof-Café“ nebo vinný bar – to vše doplněno o nejkrásnější pivní zahrádku regionu.
Co si tedy představujete přímo v Hofgutu?
Výhodná a centrální poloha, v jejíž blízkosti se nachází vše podstatné: městské centrum, velké supermarkety, prestižní Vysoká škola ekonomiky a některé velké podniky. Cesta do krásné Předpfaldie jako by začínala právě zde!
Dům disponuje mimo jiné plynovým centrálním topením (2012/2013) včetně tehdy nové kompletní rozvody, nových radiátorů atd.
Kvůli existující ochraně památek není vyžadován energetický štítek.
Jedná se o výjimečnou nemovitost: Obytné a obchodní domy jich je mnoho – ale tento „Zedtwitzhof“ je jen jeden. Prosíme proto o pochopení, že budeme zpracovávat pouze dotazy, které nám připadají důvěryhodné. Rádi bychom věděli, s kým máme do činění a co je důvodem vašeho zájmu o tuto jedinečnou nemovitost. Následně vám rádi poskytneme další údaje o objektu a nákupu (cena na dotaz!).
Parametry nemovitosti
| Stáří | Nad 50 let |
|---|---|
| Číslo inzerátu | 956234 |
| Plocha pozemku | 710 m² |
| Stav | Dobrý |
|---|---|
| Užitná plocha | 810 m² |
| Cena za jednotku | 0 € / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| MHD 1 minuta pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.

























