
Prodej bytu 3+1 • 63 m² bez realitkyKöln Zollstock Nordrhein-Westfalen 50969
Köln Zollstock Nordrhein-Westfalen 50969MHD 1 minuta pěškyNabízený 3-pokojový byt se nachází v prvním patře bytového domu z roku 1955 v oblíbené čtvrti Zollstock v Kolíně nad Rýnem. S obytnou plochou cca 62 m² zaujme promyšleným a funkčním uspořádáním, kdy jsou všechna místnosti pohodlně přístupná z předsíně. Díky tomu je byt ideální nejen pro páry a malé rodiny, ale také nabízí atraktivní předpoklady pro společné bydlení (WG) a tudíž i pro investory.
Budova je v pečlivém stavu a byla průběžně udržována. Zvláště je třeba vyzdvihnout komplexní izolaci sklepa, která byla nedávno provedena za přibližně 160 000 € – což představuje významnou energetickou a stavební výhodu pro celou nemovitost. Navíc se při dalším plánování dbalo na to, aby bylo pozdější přístavění balkonu v zásadě možné.
Byt je vytápěn účinným plynovým jednotkovým topením a disponuje energetickou efektivitou třídy D. K dispozici je energetický průkaz.
K bytu náleží také malá komora a prostorný sklep, který poskytuje dodatečné úložné prostory a je ideální pro uskladnění domácích potřeb, kol nebo zásob.
Byt je v současné době obýván a bude k dispozici od 01. 01. 2026.
Měsíční poplatek za správu domu činí 314 €, z čehož cca 100 € přispívá do fondu oprav.
Byt se nachází na Zollstockgürtel v kolínské čtvrti Zollstock, což je vyhledávaná lokalita na jihu Kolína nad Rýnem.
Univerzita v Kolíně je dosažitelná během několika minut – v závislosti na zvoleném způsobu dopravy cca 10 až 15 minut na kole nebo městskou hromadnou dopravou.
Supermarket, kiosky, pekárna i obchod se stavebními potřebami jsou vzdáleny jen asi 3 minuty pěšky. V přímém okolí se dále nachází lékárny, ordinace lékařů, menší obchody a několik restauračních zařízení.
Linka městské dráhy č. 12 (zastávka „Zollstockgürtel“) a linky 13 a 18 (zastávka „Sülzgürtel“) jsou vzdáleny jen pár minut chůze a umožňují přímé spojení do dalších oblíbených čtvrtí, rovněž do centra, na hlavní nádraží a k univerzitě. Nabídku městské dopravy doplňují autobusové linky do okolních čtvrtí. Přes Zollstockgürtel a nedalekou ulici Bonner Straße je také zajištěno rychlé napojení na kolínský kruhový objezd a dálnice A4 a A555, takže je lokalita rovněž velmi vhodná pro dojíždějící.
Pro relaxaci v přírodě slouží několik parků a rekreačních ploch v okolí, mezi něž patří Äußere Grüngürtel, Vorgebirgspark a komplex Sülzer Beethovenpark, které jsou všechny rychle dostupné. Nabízejí možnosti k procházkám, běhání nebo odpočinku venku.
Byt je pečlivě udržovaný a zaujme funkčním uspořádáním místností a solidním, moderním vybavením.
Podlahy jsou převážně pokryty laminátem, zatímco kuchyň a koupelna mají snadno udržovatelné dlaždice. Zabudovaná kuchyň, která je součástí kupní ceny, nabízí všechna důležitá zařízení a dostatek úložného prostoru.
Koupelna je vybavena sprchovým vaničkou a oknem, které zajišťuje příjemnou ventilaci a denní světlo.
Od roku 2012 bylo provedeno/obděláno:
- koupelna – včetně dlaždic, vany, armatur a moderního vybavení,
- nová plynová kotelna značky Junkers,
- nové radiátory,
- nová podlaha.
Celkově se byt prezentuje v pečlivě udržovaném a zmodernizovaném stavu a díky svému vybavení nabízí komfortní a praktický životní standard – ideální jak pro vlastní bydlení, tak i jako investice.
V okolí nemovitosti najdete



Prodej bytuAloys-Schulte-Straße 18 Bonn Kessenich Nordrhein-Westfalen 53129- 3+1
- 70 m²
339 000 € + 309 €
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.











