
Prodej bytu 2+1 • 48 m² bez realitkyAnnabrunnerstr. 4 München Berg am Laim Bayern 81673
Vítejte ve vašem novém domově v ulici Annabrunnerstraße!
Tento půvabný dvupokojový byt ve 2. patře vám nabízí vzácnou kombinaci okamžité bezproblémové nastěhovatelnosti, maximálního soukromí a špičkové infrastruktury.
Do bytu vstoupíte chodbou s dlažbou, odkud máte přístup do obývacího pokoje, ložnice a koupelny (dlažbou provyšející se až k stropu, se dřevěným stropem).
Kuchyně s vlastním oknem je přístupná z obývacího pokoje.
Byt se nachází v obytném domě z roku 1969, který má jednu zvláštnost: na místě má vlastního správce domu. To nejenže zajišťuje upravený vzhled celé budovy i zeleň v atriu, ale také vám garantuje rychlou pomoc při technických záležitostech a vysokou úroveň bezpečnosti.
Nastěhování bez starostí s rekonstrukcí:
Byt byl modernizován s ohledem na bezpečnost a klid.
V roce 2016 byla v balkonové části instalována protihluková bezpečnostní okna a kvalitní bezpečnostní dveře, v kuchyni a ložnici jsou okna s protihlukovou ochranou.
Vnitroblok s odpoledním sluncem: Balkon je orientován do zeleného vnitrobloku. Užijte si zde uvolněné chvíle na slunci.
Podlahová plocha bytu je rozdělena následovně:
20,76 m² – obývací pokoj
15,26 m² – ložnice
3,67 m² – kuchyně
3,23 m² – koupelna
3,28 m² – vstupní prostor
2,2 m² – balkon (polovina plochy)
Kupní cena tohoto atraktivního bytu činí celkem 414 000 eur, a skládá se následovně: 399 000 eur za byt a 15 000 eur za místo v podzemní garáži.
Dostupnost do mnichovského života je nepřekonatelná:
Nachází se v Berg am Laim, nedaleko východního nádraží.
Doprava: autobus (linek 59) a tramvaj (linek 21) jsou v bezprostřední blízkosti. Pouhými 8 minutami chůze se dostanete na S-Bahn – odsud jsou to pouhé 4 stanice až na Marienplatz.
Werksviertel: Kvetoucí čtvrť Werksviertel s moderními kancelářskými komplexy, bary a eventovými prostory je dosažitelná přibližně za 15 minut chůze – ideální pro městské profesionály.
Občanská vybavenost: Obchod s potravinami je vzdálen pouze 2 minuty chůze. Co se týče stravování, výběr je pestrý: různé restaurace se nachází maximálně 10 minut chůze.
Byt je připraven k nastěhování: Čerstvě vymalován, zrenovován a vyčištěn.
Kuchyně: Součástí kupní ceny je již vybavená vestavěná kuchyň.
Koupelna: Koupelna je vybavena sprchou a má vlastní připojení pro pračku včetně zásuvky.
Komfort: V domě je výtah, sklepní kóje. V obytném komplexu pracuje vlastní správce domu.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.
















