
Prodej bytu 2+1 • 52 m² bez realitky, Dolní Sasko
, Dolní SaskoMHD 2 minuty pěškyDům z roku 1974 byl pravidelně udržován. Dobře propracovaný půdorys ukazuje prostorný byt. Balkon je přístupný z obývacího pokoje. Všechny místnosti jsou přístupné z chodby. Tento půvabný dvoupokojový byt o rozloze 52 m² je klenot a nabízí malebný výhled na vnitřní komunitní park. Nachází se v přízemí dobře udržovaného dvoupatrového domu s více byty a okouzlí vás prostornou, optimálně rozdělenou obytnou plochou. Kdo má rád světlé byty, zamiluje si tyto prosvětlené místnosti!
V roce 2010 byl byt kompletně zrekonstruován. Byly odstraněny původní prostory pro radiátory a všechny stávající radiátory nahrazeny novými, energeticky úspornými modely. Dále byla instalována nová plastová okna s izolačním zasklením a venkovními žaluziemi.
Koupelna byla kompletně zrekonstruována, kvalitně obložena, vybavena bílou vanou včetně skleněné sprchové přepážky a bílým sanitárním vybavením. V celém bytě byl položen laminátový podlahový kryt.
Ke bytu náleží sklepní místnost určená pro uskladnění. Mezi společné místnosti domu patří sklep na kola, místnost s minipračkami a sušárna. Zvláštním lákadlem bytového komplexu je prostorný krytý bazén s 8 m x 20 m velkým a příjemně udržovaným plaveckým bazénem. K dispozici jsou také šatny se sprchami a prostorná sauna s odpočinkovými místnostmi.
Celý objekt se nachází ve velmi udržovaném a dobrém stavu.
Měsíční poplatek za dům činí 300 €. V poplatku jsou zahrnuty veškeré provozní náklady včetně fondu na údržbu.
V energetickém průkazu ze dne 04.07.2016 je uvedena energetická třída F. To již neodpovídá dnešním technickým podmínkám, protože topný systém byl v roce 2018 vyměněn. Po červenci 2026 bude vyhotoven aktuální energetický průkaz.
Nákupní možnosti (supermarkety, drogerie, pekárny, lékaři, kavárny, …) jsou také dosažitelné pěší chůzí.
Díky přímému spojení s linkou č. 9 společnosti ÜSTRA je centrum Hannoveru dosažitelné během několika minut. Ke stanici městské dráhy je to jen pár minut. Krátké doby jízdy na dálnice A2, A7 a A37 a snadno dostupné letiště Hannover-Langenhagen činí tuto lokalitu velmi atraktivní.
Výbava v kostce:
- Laminátové podlahy
- Okna v koupelně
- Ohřívač ručníků
- Koupelna s vanou a sprchou
- Nová vestavěná kuchyň (instalace 06/2024)
- Společné pračky
- Úklid schodiště
- Interkom
- Sklepní místnost (18,5 m²)
- Místnost pro uskladnění kol
- Technická místnost
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.


















