Zobrazit mapu
Byty na prodej • 4+1
(200 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytuAm alten Bahndamm 1, , Severní Porýní-Vestfálsko
- 4+1
- 129 m²
MHD 7 minut pěšky • Výtah • Garáž
469 900 € + 500 €(3 643 € / m²)
Prodej bytu, Bádensko-Württembersko
- 4+1
- 107 m²
MHD do minuty pěšky • Výtah • Parkování • Garáž
520 000 € + 352 €(4 860 € / m²)
Prodej bytuRegenbogen 3 Leipzig Lausen Grünau Sachsen 04207
- 4+1
- 91 m²
MHD 1 minuta pěšky
210 000 € + 253 €(2 308 € / m²)
Prodej bytuSchäferstr. 21, Wohnung, , Bádensko-Württembersko
- 4+1
- 77 m²
MHD 2 minuty pěšky
339 000 € + 350 €(4 403 € / m²)
Prodej bytuNeumünster Neumünster Schleswig-Holstein 24534
- 4+1
- 95 m²
MHD do minuty pěšky
215 000 € + 490 €(2 263 € / m²)
Prodej bytuMühlenstraße 8 Rostock Warnemünde Mecklenburg-Vorpommern 18119
- 4+1
- 143 m²
MHD 2 minuty pěšky
723 000 € + 520 €(5 056 € / m²)
Prodej bytuVašátkova, Praha - Černý Most
- 4+1
- 98 m²
Částečně vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 10 m² • Lodžie 8 m²
7 490 000 Kč(76 429 Kč / m²)
Prodej bytuWiesbaden Wiesbaden Hessen 65185
- 4+1
- 157 m²
MHD 1 minuta pěšky
729 000 € + 485 €(4 643 € / m²)
Prodej bytuMünchen Sendling-Westpark Bayern 81373
- 4+1
- 135 m²
MHD 3 minuty pěšky • Výtah • Garáž
1 700 000 € + 850 €(12 593 € / m²)
Prodej bytuAm Briel 49, , Bádensko-Württembersko
- 4+1
- 107 m²
MHD 4 minuty pěšky • Výtah • Garáž
490 000 € + 627 €(4 579 € / m²)