Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Kupní smlouva od bezrealitky.cz krok za krokem

Bezrealitky.cz už dávnou nejsou jen inzertní portál. Můžete se na nás obrátit, když si chcete ověřit bezdlužnost nájemce, proklepnout nemovitost před nákupem nebo když nechcete mít práci s prodejem bytu.


Lidmila Maršálková
Lidmila Maršálková19. 7. 2022 | Doba čtení: 5 minut

Bezrealitky.cz už dávnou nejsou jen inzertní portál. Můžete se na nás obrátit, když si chcete ověřit bezdlužnost nájemce, proklepnout nemovitost před nákupem nebo když nechcete mít práci s prodejem bytu. A samozřejmě vám rádi podáme pomocnou ruku, když potřebujete perfektně a bez chyb napsanou kupní smlouvu na nemovitost.  

Jak funguje příprava kupní smlouvy

Na stránce Kompletní advokátní služby kliknete na tlačítko Získat advokátní služby. Vyplníte pár údajů a způsob úhrady. Po uhrazení částky vás kontaktuje advokát, který se doptá na pár informací potřebných pro sepsání kupní smlouvy.

Advokát sestaví smlouvu dle vašich požadavků (kupní, darovací nebo také smlouvu o převodu družstevního podílu). Součástí služby je prověření věcných břemen nemovitosti nebo také AML.

Smlouvu máte k dispozici do 5 pracovních dnů nebo expresně do 24 hodin za 50% příplatek. Budete-li chtít něco změnit nebo připomínkovat, můžete tak učinit během hodinové konzultace, která je v ceně. Konzultace probíhá telefonicky, ale můžete se potkat klidně i osobně, a to buď v  Praze, Brně, Ostravě nebo Frýdku-Místku.

Kupní smlouvou to nekončí

S námi získáte kompletní balíček profesionálních advokátních služeb. Vypracujeme také předávací protokol k nemovitosti a zajistíme návrh na vklad do katastru nemovitostí, který je nedílnou součástí smlouvy o převodu. Správní poplatek za vklad a výpis z katastru nemovitostí není zahrnut v ceně.

Dokumenty vytiskneme a připravíme k podpisům, které poté necháme ověřit. Peníze kupujícího samozřejmě uložíme do advokátní úschovy, kde budou v bezpečí až do splnění podmínek převodu.

Řešit kupní smlouvu s advokátem má nejeden dobrý důvod

Nesvěřujte peníze do rukou pochybných smluv z internetu. Zdají se lákavé vzhledem k tomu, že jsou zdarma nebo za pár desítek korun.