Zobrazit mapu
Domy na prodej • 5+1
(313 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej domu, Severní Porýní-Vestfálsko
- 5+1
- 109 m²
- 842 m²
MHD do minuty pěšky • Parkování • Garáž
255 000 €(2 339 € / m²)
Prodej domuNienbrügger Weg 18 Kiel Suchsdorf Schleswig-Holstein 24107
- 5+1
- 98 m²
- 210 m²
MHD 3 minuty pěšky • Parkování
395 000 €(4 031 € / m²)
Prodej domuSintenisweg 24, , Dolní Sasko
- 5+1
- 140 m²
- 220 m²
MHD 4 minuty pěšky • Garáž
395 000 €(2 821 € / m²)
Prodej domuKrefeld Traar Nordrhein-Westfalen 47802
- 5+1
- 136 m²
- 310 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
765 000 €(5 625 € / m²)
Prodej domuStiegelenweg 6, , Bádensko-Württembersko
- 5+1
- 150 m²
- 497 m²
MHD 4 minuty pěšky • Parkování • Garáž
880 000 €(5 867 € / m²)
Prodej domuJohanne-Stelzer-Straße 36 2016, , Severní Porýní-Vestfálsko
- 5+1
- 177 m²
- 644 m²
MHD 3 minuty pěšky • Parkování • Garáž
496 000 €(2 802 € / m²)
Prodej domuBremen Oberneuland Bremen 28355
- 5+1
- 181 m²
- 300 m²
MHD do minuty pěšky • Parkování
759 000 €(4 193 € / m²)
Prodej domu, Bádensko-Württembersko
- 5+1
- 166 m²
- 218 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
520 000 €(3 133 € / m²)
Prodej domuMühldorf am Inn Mühldorf a. Inn Bayern 84453
- 5+1
- 182 m²
- 363 m²
MHD do minuty pěšky • Parkování • Garáž
629 000 €(3 456 € / m²)