Zobrazit mapu
Domy na prodej • 5+1
(313 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej domuAm Sandberg 12, , Braniborsko
- 5+1
- 122 m²
- 419 m²
MHD 3 minuty pěšky • Parkování
467 000 €(3 828 € / m²)
Prodej domuSchulstraße 12, , Hessen
- 5+1
- 237 m²
- 700 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
179 000 €(755 € / m²)
Prodej domu, Šlesvicko-Holštýnsko
- 5+1
- 116 m²
- 536 m²
MHD do minuty pěšky • Parkování • Garáž
599 000 €(5 164 € / m²)
Prodej domu, Severní Porýní-Vestfálsko
- 5+1
- 151 m²
- 373 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování
519 000 €(3 437 € / m²)
Prodej domu, Šlesvicko-Holštýnsko
- 5+1
- 154 m²
- 605 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování
649 000 €(4 214 € / m²)
Prodej domuHoppegartenring 119, , Dolní Sasko
- 5+1
- 158 m²
- 286 m²
MHD 4 minuty pěšky • Garáž
485 000 €(3 070 € / m²)
Prodej domu, Dolní Sasko
- 5+1
- 146 m²
- 546 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování • Garáž
425 000 €(2 911 € / m²)
Prodej domu, Bádensko-Württembersko
- 5+1
- 129 m²
- 423 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování • Garáž
499 000 €(3 868 € / m²)