Zobrazit mapu
Domy na prodej • 5+1
(314 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej domu, Braniborsko
- 5+1
- 103 m²
- 762 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
600 000 €(5 825 € / m²)
Prodej domuKöln Volkhoven/Weiler Volkhoven/Weiler Nordrhein-Westfalen 50765
- 5+1
- 144 m²
- 346 m²
MHD do minuty pěšky
745 000 €(5 174 € / m²)
Prodej domuPettenkofer Str. 21 Weichering OT Lichtenau Lichtenau Bayern 86706
- 5+1
- 125 m²
- 425 m²
MHD 6 minut pěšky • Parkování • Garáž
519 000 €(4 152 € / m²)
Prodej domuUrnenfeldstraße 13 Hamm Nordrhein-Westfalen 59077
- 5+1
- 163 m²
- 580 m²
MHD 6 minut pěšky • Parkování
445 000 €(2 730 € / m²)
Prodej domuGertrud minus von minus Lee minus Ford minus Straße 13 Koblenz Koblenz Rheinland-Pfalz 56077
- 5+1
- 160 m²
- 570 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování
440 000 €(2 750 € / m²)
Prodej domuAnger 38, , Sasko-Anhaltsko
- 5+1
- 124 m²
- 300 m²
MHD 5 minut pěšky • Parkování • Garáž
54 000 €(435 € / m²)
Prodej domuBrunnenstr.2 Ottenhofen Ottenhofen Bayern 85570
- 5+1
- 150 m²
- 291 m²
MHD 3 minuty pěšky • Parkování • Garáž
850 000 €(5 667 € / m²)
Prodej domuKaffeeberg 32, , Bavorsko
- 5+1
- 204 m²
- 928 m²
MHD 4 minuty pěšky • Parkování • Garáž
1 249 000 €(6 123 € / m²)
Prodej domu, Šlesvicko-Holštýnsko
- 5+1
- 146 m²
- 815 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
399 999 €(2 740 € / m²)
Prodej domuIngolstadt Etting Bayern 85055
- 5+1
- 128 m²
- 282 m²
MHD do minuty pěšky • Parkování • Garáž
690 000 €(5 391 € / m²)
Prodej domuNürnberg Gärten hinter der Veste Bayern 90408
- 5+1
- 135 m²
- 150 m²
MHD 5 minut pěšky • Parkování
849 000 €(6 289 € / m²)