Zobrazit mapu
Domy na prodej • 5+1
(313 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej domuHamburg Steilshoop Hamburg 22309
- 5+1
- 156 m²
- 347 m²
MHD do minuty pěšky • Garáž
629 000 €(4 032 € / m²)
Prodej domuGerolsbach Singenbach Bayern 85302
- 5+1
- 144 m²
- 398 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování
670 000 €(4 653 € / m²)
Prodej domu, Bádensko-Württembersko
- 5+1
- 143 m²
- 555 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
572 000 €(4 000 € / m²)
Prodej domuHauptstraße 9 b, , Mecklenburg-Vorpommern
- 5+1
- 113 m²
- 1848 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
205 000 €(1 814 € / m²)
Prodej domuMagedeburgerstr 30, , Braniborsko
- 5+1
- 134 m²
- 655 m²
MHD 7 minut pěšky • Parkování • Garáž
734 000 €(5 478 € / m²)
Prodej domuNußdorf Nußdorf a. Inn Bayern 83131
- 5+1
- 140 m²
- 330 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
735 000 €(5 250 € / m²)
Prodej domu, Severní Porýní-Vestfálsko
- 5+1
- 110 m²
- 721 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
289 000 €(2 627 € / m²)
Prodej domu, Šlesvicko-Holštýnsko
- 5+1
- 113 m²
- 897 m²
MHD 3 minuty pěšky • Parkování • Garáž
245 000 €(2 168 € / m²)
Prodej domuLandsberied Landsberied Bayern 82290
- 5+1
- 149 m²
- 284 m²
MHD do minuty pěšky • Parkování • Garáž
849 000 €(5 698 € / m²)
Prodej domuHangstraße 18, , Porýní-Falc
- 5+1
- 181 m²
- 617 m²
MHD 5 minut pěšky • Parkování • Garáž
495 000 €(2 735 € / m²)
Prodej domuAm Kapellenberg, , Porýní-Falc
- 5+1
- 148 m²
- 1800 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování
629 000 €(4 250 € / m²)
Prodej domu, Dolní Sasko
- 5+1
- 125 m²
- 896 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování • Garáž
348 000 €(2 784 € / m²)